KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Letní koupaliště v Chrudimi.
Koupaliště Chrudim nabízí letní zábavu celé rodině. Najdete tady skluzavky, vodní hřiby, chrliče i divoký kanál
Letní koupaliště v Chrudimi.  
Autor / zdroj foto: Sportovní areály města Chrudim

Koupaliště Chrudim / Chrudim

Koupaliště Chrudim patří k velmi populárním letním atrakcím. Je to zejména pro unikátní celokovové řešení, příjemné prostředí a též pro chytrou nabídku několika bazénů - pro neplavce, pro zábavu i pro plavání. Letní koupaliště Chrudim potěší i vás.

Letní koupaliště Chrudim otevírá své brány v květnu a s posledními návštěvníky se loučí v září. Letní koupaliště Chrudim tak nabízí relaxaci, odpočinek i zábavu po celé léto.

I v nejteplejších dnech poskytuje vítané osvěžení v několika nerezových bazénech. Děti jistě potěší celá řada vodních atrakcí. Koupaliště Chrudim nabízí letní zábavu celé rodině.

Chrudimské koupaliště disponuje krytým i venkovním plaveckým bazénem. Oba jsou dlouhé 25 metrů. Je tady také bazén pro neplavce, rekreační bazén a dětské brouzdaliště.

Návštěvníci mohou využít také celou řadu vodních atrakcí. Patří mezi ně tobogán dlouhý 82,7 metru, dvě skluzavky, vodní a vzduchové masáže, vodní hřiby, divoký kanál, vodní chrliče, vodní ostrůvky či vodní clona.

Celková vodní plocha letního koupaliště Chrudim je 1605 metrů čtverečních. Voda v bazénech je ohřívána na 25°C. Všechny vodní atrakce, kromě tobogánu, jsou v ceně vstupného (tedy "zdarma", bez příplatku).

Upozornění
Vstup dětí bez doprovodu možný až od 10 let, mladší pouze v doprovodu osoby starší než 18 let.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Chrudim.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.