SPORT / Fotbal

Popis:
24.11.2018

Ústí nad Labem na závěr roku porazilo Chrudim

ÚSTÍ NAD LABEM / CHRUDIM

Nováček z Chrudimi se s podzimní částí druhé ligy rozloučil porážkou. Na hřišti v Ústí nad Labem nepodchytil úvod duelu a po třech rychlých brankách přišel o šanci na body.

Chrudimští vyrazili do odvety proti ústecké Armě s odhodláním pomstít se za úvodní porážku. Jejich plány ale velmi rychle ztroskotaly. Již ve třetí minutě dostal míč před branku ústecký Dominik Šupa a pohotovou střelou otevřel skóre duelu a odšpuntoval ústeckou Plyšákománii. Vlna plyšových hraček zasypala chrudimské hráče naprosto stejně jako radost domácí Army. I přes aktivitu Východočechů se Ústečtí prosadili do pauzy ještě dvakrát. Parádní ranou z dálky zvýšil vedení Michal Bílek, hrozivý poločas dokonal deset minut před pauzou Michal Leibl.

Trenéři Jirousek s Matějkou po pauze sestavu Chrudimi dvojím střídáním ještě více „zofenzivnili“ se snahou nepříznivý stav minimálně zkorigovat. V největší brankové příležitosti byl ve vápně faulován kapitán Ondřej Kesner. Stejně jako v prvním zápase Chrudim ale nabídnutou penaltu neproměnila. Tentokrát ale s trochu šťastnějším koncem. Froňkův pokutový kop vyrazil Lindr k dobíhajícímu Jakubu Šípkovi, který půl hodiny před koncem snížil. I přes útočnou snahu se ale skóre již nezměnilo. 

FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim 3:1 (3:0)

Branky: 3. Šup, 25. M. Bílek, 34. Leibl – 64. Šípek
Rozhodčí: Rejžek – Pospíšil, Kubec
ŽK: 54. Nágl, 63. M. Bílek – 21. Sulík, 50. Rybička, 75. Řezníček.
Diváci: 642

FK Ústí nad Labem: Lindr – M. Bílek, Brak, Pimpara, Leibl – Nágl, J. Peterka – Krátký, D. Richter (87. Kingue), R. Dvořák (81. D. Procházka) – Šup (69. Matějka)

MFK Chrudim: Zíma – Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík – Sulík (46. Šípek), Kesner, Sixta (46. Langr), Froněk – Vašulín, Rybička (73. Kopecký)

Autor / zdroj: mfkchrudim.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Hlinsko má novou Pohádkovou stezku

Příběh dřevěného vojáčka a hravé prvky o přírodě se vinou novou stezkou v Hlinsku. Komiksová pohádka přibližuje dětem tradiční krajovou výrobu dřevěný

Post

Prostřednictvím besedy zavítáte do sluncem zalitého Karibiku

Zavítáte-li ve čtvrtek 17. ledna do Městského muzea Skuteč, ocitnete se díky přednášce cestovatele Jaromíra Nováka v Karibiku a poznáte i místo, kde s

Post

Hasiči mají za sebou rušnou Silvestrovskou noc

Celkem 176 požárů zaměstnalo hasiče v České republice během silvestrovských oslav. To je o 27 víc než v loňském roce a o 63 víc než v roce předloňském

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA